GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tomtar 11482365

nr 1148 2365

Tomtar

4 pcs, height: 12-19, wear, damages.

4 st, höjd: 12-19

Condition: slitage, skador

400

SEK 600

Monday December 4 2017
at 19:59:53